Передноворічні концерти для учнів ЗОШ № 24 від вихованців ДШМ № 3

Передноворічні концерти для учнів ЗОШ № 24  від вихованців ДШМ № 3
23 та 24 грудня в ЗОШ № 24 пройшли новорічні ранки, де учні класу хореографії Дитячої школи мистецтв № 3 виступили у ролі артистів.
Хореографічний колектив «Вихиляс» (викладач Г. П. Шевченко) представив 5 яскравих танців, що стали справжньою окрасою святкової програми.
У танцях «Новорічна казка» та «Зимонька» відчувався справжній святковий колорит зимових розваг. Запальний, грайливий танець «Веселі бджілки» зарядив глядачів енергією, а танці «Мікки Маус» та «Пеппі довга панчоха» дали можливість зустрітися з героями улюблених мультфільмів дитинства.
Пошиттям та підготовкою яскравих костюмів для артистів займалась К. М. Димогло.
26 грудня вихованці Дитячої школи мистецтв № 3 усіх спеціальностей музичного та хореографічного відділів провели загальношкільний концерт-презентацію для учнів молодших класів ЗОШ № 24 з використанням ІКТ «Мистецька веселка».
Під час заходу дітей ознайомили з різноманітними музичними інструментами, творами. Щоб закріпити отримані знання для всіх присутніх було проведено міні-вікторину.
В концерті взяли участь не тільки учні, а й викладачі класів бандури, кларнету, гітари. Ведучою концерту була викладач теоретичних дисциплін Н. П. Оніщенко.
Щиро дякуємо адміністрації ЗОШ № 24 за підтримку у проведенні мистецького заходу та співпрацю у розвитку талановитої молоді.