П’ять Гран-прі «Доремідошки» за ювілейний рік: вагомі досягнення вихованців ДМШ №1

П’ять Гран-прі «Доремідошки» за ювілейний рік: вагомі досягнення вихованців ДМШ №1

Цього року великою кількістю почесних нагород хоровий колектив «Доремідошка» Дитячої музичної школи №1 ім. М.А. Римського-Корсакова святкує ювілей ‒ 20-річчя творчого життя. Біографія колективу розпочалася у 2000-2001 навчальному році, коли викладачка Олена Завацька зібрала молодших школярів. Історія хору нараховує вже 7 випусків. А наразі в ньому співають близько 200 хлопчиків і дівчаток, учнів 1-3 класів.

Нещодавно вихованці «Доремідошки» взяли участь у ХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі Міністерства культури та інформаційної політики «У Галицькім колі» (м. Львів) і стали володарями Гран-прі. Для юних хористів ця найвища нагорода стала п’ятою за навчальний рік. Виступ миколаївців настільки сподобався львівянам, що колектив було запрошено на Фестиваль мистецтва ім. Соломії Крушельницької, який відбудеться восени у Львові. У ньому традиційно беруть участь лише переможці (Гран-прі та володарі 1-их місць) фестивалю «У Галицькім колі».

Конкурс відбувався у три етапи. Хоровий колектив «Доремідошка» презентував свій проєкт «Журавлі», і не менш успішними були виступи солістів. Гран-прі за сольний спів отримали: Марат Животовський ‒ 6 клас, Анастасія Раздобудько ‒ 1 клас і Катерина Алєксєєва ‒ 5 клас. Лауреатами 1 ступеня стали: Катерина Загребельна ‒ 2 клас, Анастасія Сячина ‒ 2 клас, Даніелла Клімова ‒ 3 клас, Анна Костюченко ‒ 3 клас, Вікторія Яблонська ‒ 4 клас, Богдана Тітієвська ‒ 5 клас, Таїсія Тулуб ‒ 6 клас.

У рамках фестивальної програми, на сторінці Facebook, методистка-викладачка Олена Завацька провела майстер-клас від членів журі та провідних викладачів України, який, до речі, базувався на її авторській програмі «Сольний спів у таємницях музики».

Вітаємо колектив «Доремідошки» і керівницю Олену Завацьку! Нехай переможне сяйво нагород супроводжує подальше творче життя хору, цікавого репертуару, яскравих проєктів і відкриттів!