«Осінній синдром»: миколаївські поети Ольга Сквірська та Олег Духовний знову читали разом у бібліотеці імені Марка Кропивницького

«Осінній синдром»: миколаївські поети Ольга Сквірська та Олег Духовний знову читали разом у бібліотеці імені Марка Кропивницького

Наприкінці минулого тижня, після п`ятирічної перерви, творчий тандем знову радував прихильників своїми віршами. Синдром осіннього смутку, переоцінка бажань і цінностей, підбиття певних підсумків – звідси й поетична назва літературних читань Ольги Сквірської та Олега Духовного. «…Таку назву мала моя перша книга з однойменною назвою вірша… У даному випадку у нас осінній синдром. Тож, ви зрозуміли, що лунатимуть вірші, присвячені осені», ‒ поділився на початку зустрічі Олег Духовний.

Автори умовно поділили програму на три частини. У першій Ольга Сквірська та Олег Духовний ділилися з гостями улюбленими творами. У другій ‒ лунали вірші, присвячені осені. І на завершення вечора декламували поезії, які до цього моменту не звучали для широкої аудиторії.

Творчий тандем став можливим завдяки  дружньому спілкуванню двох талановитих особистостей. Ольга Сквірська та Олег Духовний занурили гостей у світ поезії, змусили разом з ними розмірковувати про вічне, дивуватися відкриттям, зарядили потужною енергією, яка змушувала одночасно сумувати і посміхатися, думати про близьких і рідних. Зустріч тривала майже годину, весь час у залі панувала неймовірна атмосфера душевності і щирості почуттів!