Сучасні Оnline-вечорниці у Палаці урочистих подій

Сучасні Оnline-вечорниці у Палаці урочистих подій

   У Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій  розпочато цикл сучасних вечорниць у форматі  прямих ефірів. Директорка Палацу  Людмила Бондар розповіла про те,  що  мета проведення сучасних   вечорниць  –  об’єднати однодумців в новому форматі спілкування цікаво і креативно.  Пані Людмила додала, що на online-заходах глядачі зможуть  послухати   пісні, музичні композиції, вірші, обговорити  цікаві питання. І звісно, скласти компанію у посиденьках за чашкою духмяного чаю, як це було прийнято у наших предків.

12 листопада на сторінці Facebook  Палацу урочистих подій пройшли перші stream-вечорниці присвячені Дню української писемності та мови. Спікером online-зустрічі  була  Ганна Чмельова  – просвітянка, завідувачка відділу обслуговування Обласної бібліотеки для дітей. Вона провела презентацію заходу, розказала про майстрів літературного слова, різнобарвний словотвір, мовні вихиляси, а ще провела   цікаві інтерактиви. Учасники вокальної студії   Палацу заспівали   українські  жартівливі та ліричні пісні.

Під час чаювання гості вечорниць брали активну  участь в обговореннях актуальних питань та   мали  змогу   почути відповіді від спікера.  Дружня атмосфера, яка панувала упродовж спілкування, залишила теплі відчуття у присутніх такого online-заходу.

Про анонси наступних online-вечорниць можна слідкувати на сторінці Facebook Палацу урочистих подій.

Захід проходив із дотриманням карантинних норм.