Онлайн-акція #ВизволенняМиколаєва: городяни вшанували подвиг героїв-визволителів

Онлайн-акція #ВизволенняМиколаєва: городяни вшанували подвиг героїв-визволителів

Пам’ять… Вона живе, кличе, стукає в наші серця. 28 березня виповнилося 77 років із Дня вигнання нацистів із території міста Миколаєва.
Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради ініціювало та вже вдруге провело у соціальній мережі «Facebook» культурно-мистецьку пам’ятну онлайн-акцію #ВизволенняМиколаєва.
Цьогоріч до акції долучилися дорослі та юні учасники аматорських колективів будинків і палаців культури, активні користувачі та учасники творчих і читацьких об’єднань бібліотек, учні і викладачі загальноосвітніх та мистецьких шкіл міста, студенти закладів вищої освіти.
Проникливі рядки пісень і поезій, вражаючі кадри документального кіно, тематичні інтерактивні виставки, а також світлини з сімейних архівів у відеороликах, оприлюднених учасниками заходу, оживили спогади про Миколаїв часів визволення від нацистської навали.
Активна участь у пам’ятній акції дітей та молоді міста щоразу доводить, що юне покоління миколаївців з повагою ставиться до історичного минулого свого краю.
Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до заходу, а особливо: ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка, ЦМБ для дорослих ім. М.Л. Кропивницького та їх філіям; дитячим музичним школам №2, №3, №6, Дитячій школі мистецтв №1; Великокорениському, Малокорениському, Кульбакінському, Матвіївському, Тернівському будинкам культури, Палацу культури «Корабельний», Палацу культури і мистецтв; Миколаївському національному університету імені В.О. Сухомлинського, Миколаївському національному аграрному університету та Технолого-економічному коледжу МНАУ!