Окрилені «Талантом»: у Миколаєві відбувся звітний концерт вокальної студії

Окрилені «Талантом»: у Миколаєві відбувся звітний концерт вокальної студії

Нещодавно відбувся звітний концерт зразкового аматорського колективу вокальної студії «Талант» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний».

Засновниця та керівниця студії, авторка власних пісень, володарка Почесної відзнаки «Зірка культури міста Миколаїв – 2023» Катерина Лелека протягом 10 років надихає вихованців на  творчі звершення та передає їм свої знання і досвід. Для  студійців, їх батьків і гостей заходу цей концерт став справжнім святом та творчим дарунком до Дня Незалежності України.

Під час війни більшість вихованців і сама керівниця залишались у Миколаєві. Весь цей час заняття проводилися дистанційно, але це не завадило дружній, співочій команді   долучитися до гучних вокальних проєктів,  благодійних марафонів, онлайн-конкурсів, складати пісні та створювати музичні відеокліпи. Вихованці студії проявили себе у таких музичних проєктах і фестивалях, як «Голос діти», «Х-фактор», «Чорноморські ігри». Радісною і важливою подією для колективу стала участь Анастасії Бєлібової у телевізійному конкурсі «Дитяче Євробачення 2023» та її вихід до фіналу національного відбору. Народжена під час війни пісня «Сильна», миколаївських авторів Катерини Лелеки, Микити Горшкова та Лариси Хєм, дійсно гідна того, аби  лунати на найбільших  світових сценах. Вихованець студії Ренат Каражей долучився до благодійного телемарафону  «Для дітей заради майбутнього», внески від якого пішли на допомогу дітям м. Херсона. Тоді Ренат заспівав разом з одним зі своїх улюблених вокалістів, неперевершеним KHAYAT. А нещодавно хлопець гідно представив наше місто у півфіналі Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри».

Не зважаючи на те, що чимало вихованців усе ще  перебувають в інших містах України та за кордоном, заняття з ними  продовжуються   у дистанційному форматі.

Протягом року багато нових учнів приєдналося до колективу. Ми віримо, що вони теж крок за кроком розкриють свої таланти та будуть прославляти наше місто.

Бажаємо колективу  нових звершень на теренах вокального мистецтва, мирного неба й міцних крил для високого творчого польоту!