Оголошення на проведення конкурсного добору на посаду директора ПК “Молодіжний”

Оголошення на проведення конкурсного добору на посаду директора ПК “Молодіжний”

 

Оголошення на проведення  конкурсного добору на посаду директора

Миколаївського міського палацу культури “Молодіжний”

Керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», ст.ст. 21-1-21-5 Закону України «Про культуру», управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради оголошує  проведення конкурсного добору на посаду директора Миколаївського міського палацу культури “Молодіжний”.

Дата початку прийому документів: 02.11.2018.

Місце прийому документів: управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради за адресою: вул. Адміральська 20, м. Миколаїв, 54000. Контактний телефон 37-03-09, електронна адреса: nik.kultura.konkurs@ukr.net. Документи надсилаються на поштову та електронну адресу управління.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи (ст.21-4 Закону України «Про культуру») :

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Кандидат має право надати інші документи, які, на думку кандидата, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Дата початку формування конкурсної комісії: 02.11.2018, упродовж 30 днів.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Досвід роботи на посаді керівника нижчого рівня не менше 2 років.

Умови проведення конкурсу: переможця конкурсу на посаду директора Миколаївського міського палацу культури “Молодіжний”визначає конкурсна комісія за результатами відкритого та публічного конкурсного добору на зайняття цієї посади. Комісія здійснює свою роботу шляхом проведення засідань. На першому засіданні розглядаються документи, подані кандидатами на посаду керівника, на відповідність кваліфікаційним вимогам; на другому засіданні комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку палацу культури.

Строки проведення конкурсу:  протягом 20 днів з дня завершення прийому документів.