Оголошення для громадських організацій у сфері культури

Оголошення для громадських організацій у сфері культури

Управлінням з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради оголошено конкурсний добір на посаду директора Тернівського будинку культури Центрального району м. Миколаєва.

Просимо усіх зацікавлених представників (керівників) громадських організацій у сфері культури в строк до 19.11.2021 року надати пропозиції щодо кандидатур (3 особи) від громадської організації для включення до складу конкурсної комісії, які обиратимуться шляхом жеребкування.

Документи подаються до управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради за адресою: 54000, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20.

Довідки за телефоном: (0512) 37-06-42.

Необхідний перелік документів:

  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • Копія статуту громадської організації;
  • Заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, про намір делегувати трьох представників до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Тернівського будинку культури Центрального району м. Миколаєва;
  • Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства про делегування трьох представників, які є кандидатами до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Тернівського будинку культури Центрального району м. Миколаєва.

Жеребкування проводитиметься 23 листопада 2021 року о 11:00, каб. 511 Миколаївської міської ради.