Нові творчі заходи в ЦМБ для дітей імені Ш. Кобера і В. Хоменка

Нові творчі заходи в ЦМБ для дітей імені  Ш. Кобера і В. Хоменка

14 березня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулося чергове заняття театральної студії «V образі».

Талановиті та креативні декламатори  продовжували знайомитися з новими членами команди (група ще на стадії формування), а також детальніше пізнали одну з  сторінок театрального життя: пантоміму і етюд. Пантоміма — вид мистецтва, коли актор не використовує слів, а всі свої думки і почуття висловлює діями.  Дитина, яка вміє коректно виражати свої почуття, розуміє мову тіла та жестів, уміє нею користуватися завжди зможе знайти спільну мову з однолітками та матиме багато друзів. Нині пантоміма для дітей використовується в якості розвиваючої гри.   Окрім рухової активності, пантоміма допомагає входити в ігровий образ, розвиває уяву, позитивні емоції, виховує пластичність дитячого тіла.

Перші фільми, як усім відомо, були чорно-білі і беззвучні.  Одним із класиків ери німого кіно  є Чарлі Чаплін, тому на заході мова йшла  сама про нього та його талановиту гру. Діти демонстрували  домашнє  завдання. Переглядали фрагменти з тематичних  кінострічок. Ділилися своїми враженнями, а потім за чаюванням обговорювали  майбутні зустрічі.

Цього ж дня в бібліотеці відбувся майстер-клас із миловаріння від майстрині  Катерині Круцило.  Захід проходив у рамках сімейного клубу креативних батьків «Супер7Я».

Аудиторія дізналася  історію миловаріння, пограла у вікторину «Літературні герої, які не любили митися». Такі зустрічі спонукають до творчості та об’єднують родину. Бібліотечні майстер-класи — гарний приклад проведення сімейного дозвілля.