“Німці в Україні: історія і культура”: містян запрошують на відкриття мобільної виставки

“Німці в Україні: історія і культура”: містян запрошують на відкриття мобільної виставки

 

14 травня о 15:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-а) відбудеться відкриття мобільної виставки «Німці в Україні: історія і культура», яка представляє історичні факти про вихідців з Німеччини, для яких домівкою стала Україна. Впорядковані за темами, ці дані представлені на 24 стендах німецькою та українською мовами і проілюстровані трьома сотнями унікальних мап, документів і фотографій, що охоплюють історичний період з Х століття до 1939 року.
Головна мета виставки – показати роль німецьких переселенців в економічному, політичному і культурному житті України.
Автор концепції і текстів – доктор Альфред Айсфельд, німецький історик, автор численних наукових праць, експерт з історії та культури німців в Російській імперії, Радянському Союзі і країнах СНД.
Проект проводиться під егідою Ради німців України, а реалізацію здійснює Міжнародне товариство німців України «Відергебурт» (організатор виставки – Володимир Володимирович Піньковський, голова Міжнародного товариства німців України «Відергебурт»).
Виставка буде експонуватися до 1 червня 2019 року та відкрита для всіх, хто цікавиться історією та культурою етнічних німців нашої країни. Вхід вільний.

 

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]