Непоправні миті скорботи: Миколаїв прощається з відомою художницею Серафимою Сєнкевич

Непоправні миті скорботи: Миколаїв прощається з відомою художницею Серафимою Сєнкевич

Шановні миколаївці, прощання з відомою художницею, заслуженою діячкою мистецтв України Серафимою Сєнкевич розпочнеться 03 листопада о 12:00 у виставковій залі Спілки художників Миколаєва (пр-т Центральний, 96).

Яскрава жінка, талановита та самобутня мисткиня Серафима Сєнкевич пішла з життя 31 жовтня 2021-го року. Народилася вона 1 травня 1941-го року в селі Олішкани (Молдова) в багатодітній сім’ї, малювати почала ще з дитинства. У 1961-му Серафима закінчила Кишинівське художнє училище ім. І. Ю. Рєпіна (факультет живопису). Продовжуючи сімейну традицію – батьки були відомими майстрами килимоткацтва, – опанувала прикладне мистецтво. Мешкала в Кишиневі та Києві. З 1971-го року жила і працювала в Миколаєві. Перша персональна виставка художниці відбулася 1963-го року в Кишиневі, на ній було представлено 60 картин. Із 1963-го Серафима Сєнкевич ‒ учасниця всесоюзних та республіканських виставок, працювала олією в жанрі пейзажу, натюрморту, портрета. Пані Серафима була головою клубу жінок-художниць (1995 р.), керівницею галереї мистецтв Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, членкинею Спілки художників Молдови (1961 р.), членкинею Національної Спілки художників України (1970 р.).

Працівники галузі культури висловлюють щирі співчуття родині, друзям і близьким. Це непоправна втрата для всіх нас! Вічна пам’ять!

Під час церемонії прощання просимо дотримуватися всіх обов’язкових карантинних вимог!