Найтепліші привітання до Дня людей похилого віку від вихованців Великокорениського БК у Миколаївському центрі соціальної реабілітації «Відновлення»

Найтепліші привітання до Дня  людей похилого віку від вихованців Великокорениського БК у Миколаївському  центрі соціальної реабілітації «Відновлення»

2 жовтня Великокорениський будинок культури завітав до Благодійної організації «Миколаївський  центр соціальної реабілітації «Відновлення»  із святковим  концертом до Дня  людей похилого віку. В центрі  проживає чимало людей поважного віку, котрі не мають близьких. Тому учасники творчої самодіяльності вирушили  аби порадувати своєю творчістю мешканців центру.

Маленькі зірочки вокальних колективів «Мальви» і «Едельвейс» та юні вихованці театрального колективу «ДА» співали пісні, розповідали  чуттєві вірші та веселили мініатюрами. А вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Нарцис» приготували у подарунок малюночки , які передали всім мешканцям «Відновлення».

Свято пройшло у камерній, сімейній атмосфері  і залишило приємні почуття. Такі свята потрібно організовувати, аби частіше повчати  молодь, надихати старше покоління і обмінюватись теплотою сердець!