І навіть дистанційно танцювальні колективи ММПК «Корабельний» активно беруть участь у змаганнях та конкурсах

І навіть дистанційно танцювальні колективи ММПК «Корабельний» активно беруть участь у змаганнях та конкурсах

Незважаючи на карантинні обмеження, творчі колективи ММПК «Корабельний» активно беруть участь у різноманітних конкурсах і  змаганнях, які проходять з дотриманням карантинних вимог  чи  дистанційно.

У жовтні Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи дистанційно був проведений  обласний конкурс хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» для колективів зі званнями «народний»/«зразковий»,  щоб об’єднати найкращих танцівників Миколаївщини.

В конкурсі взяло участь понад 50 хореографічних колективів з області та Миколаєва. Кожен із них представив свою творчість у певних вікових категоріях та номінаціях. Виступи учасників складалися з двох сценічних різнопланових номерів, які дали змогу  розкрити свою творчу самобутність у народному, класичному, сучасному, естрадному танцях, а також у народній стилізації. Хореографічні колективи  показали високий рівень професійної майстерності.

Серед численної кількості учасників були й танцювальні колективи ММПК «Корабельний». Результати виступів наступні:

І місце – зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» – номінація «Сучасна хореографія», ІІІ вікова категорія;

ІІ місце – зразковий ансамбль бально-спортивного танцю «Улыбка» – номінація «Бальна хореографія», VII вікова категорія;

ІІ місце – зразковий ансамбль танцю «Водограй» – номінація «Естрадна хореографія», ІІ вікова категорія;

ІІ місце – народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія» – номінація «Бальна хореографія», V вікова категорія;

ІІІ місце – народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія» – номінація «Бальна хореографія», ІІІ вікова категорія.

Організатори обласного конкурсу відзначили високий рівень хореографічних постановок,  тематичну оригінальність, різноманітність жанрів і форм, що свідчать про серйозний творчий підхід при створенні номерів керівниками танцювальних колективів.

А вже 31 жовтня 1 листопада з дотриманням карантинних вимог й обмежень в ПК «Росава» місце Біла Церква відбулися Всеукраїнські класифікаційні та рейтингові змагання з танцювального спорту, на яких гідно виступили споривні пари народного ансамблю бально-споривного танцю «Фантазія» (керівник Ю. Крижановський).

У традиційному турнірі, що проводиться вже не один рік під егідою Всесвітньої федерації танцювального спорту за ініціативи Всеукраїнської федерації танцювального спорту, взяло участь понад 800 танцівників із різних регіонів України, представляючи свої студії, клуби, колективи спортивно-бального направлення.

Місто Миколаїв серед інших було представлено трьома парами народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія», які, до речі, згідно умов турніру, брали в ньому участь як діючі члени КСТ «Фрістайл».  Танцівники виступили гідно, продемонструвавши чудові вміння, спортивну витримку й досягли таких результатів:

  • Гінда Д.-Тхорик Є. – два дипломи за ІІ місце в латино-американській програмі та загальному заліку;
  • Петренко Є.-Марочканич А. – диплом за ІVмісце в латино-американській програмі;
  • Коновалов Д.-Іванова А. – диплом за V місце у латино-американській програмі та дипломи за V місце й VI місце в європейській програмі.

Усі учасники були відзначені дипломами, медалями.

 

Висловлюємо щиру вдячність керівникам і вітаємо учасників колективів із досягненнями!