Насичені вихідні творчих колективів Матвіївського БК

Насичені вихідні творчих колективів Матвіївського БК
14 лютого у Матвіївському будинку культури відбувся концерт з нагоди Дня усіх закоханих. Вихованці дитячої студії сучасного танцю «Happykids» та студії східного танцю «Каміля» (керівник К. Чабанова) приєдналися до творчої родини осередку культури, щоб потішити своїх глядачів яскравими виступами.
Наступного дня, 15 лютого, колективи вирушили до Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», де взяли участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців і шоу-програм «Чемпіонат Миколаївської області-2020». У результаті – 10 перших місць у різних категоріях. Окрім цього, виступ дорослого складу студії східного танцю «Каміля» особливо вразив не тільки журі, а й всю глядацьку залу.
Та й це не всі їх звершення! Вихованці творчих колективів у своїй діяльності не тільки пропагують красу хореографії, активний спосіб життя та позитивне відношення до життя, вони регулярно беруть участь у заходах благодійного соціально-розвиваючого проекту для дітей «Містечко доброти»! 16 лютого, в приміщенні Палацу творчості учнів відбувся один з таких заходів – благодійний концерт, мета якого – збір коштів на лікування маленької Дар’ї Калиш.
Незважаючи на завантажений творчий графік, юні артисти з задоволенням взяли у ньому участь і тим самим вкотре довели, що вони є міцною творчою родиною.