«Наш цирк»: звичайне диво на сцені ММПК «Корабельний»

«Наш цирк»: звичайне диво на сцені ММПК «Корабельний»

Цієї неділі велика сцена Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» перетворилася на справжню циркову арену, сповнену захоплюючих виступів юних зірок повітряної гімнастики, еквілібристики та акробатики, здобрену веселими жартами невгамовних клоунів та зігріту гарячими оплесками глядачів.

Приводом для цього став звітний концерт вихованців аматорського циркового колективу  ММПК «Корабельний» під керівництвом Михайла Калєдіна. Три роки натхненної праці досвідченого наставника та його талановитих вихованців крок за кроком просували команду однодумців до поставленої мети: від скромної безіменної студії – до сформованого дружного колективу під назвою «Наш цирк», перемог на міжнародних конкурсах і палкого бажання дарувати своє мистецтво глядачам.

Насичена програма повністю заволоділа увагою зали, вражаючи віртуозними номерами у виконанні гнучких, пластичних і абсолютно безстрашних артистів. Виступи юних акробатів на канаті, кільцях, полотнах  заворожували своєю витонченістю і захоплювали майстерністю.

По закінченні концерту всіх його учасників і керівника аматорського колективу  «Наш цирк» Михайла Калєдіна привітала директорка Міського методичного центру та клубної роботи Ірина Лапко, відзначивши якісну підготовку, творчі знахідки, креативність, бажання розвиватися і дарувати собі та публіці справжнє свято циркового мистецтва.

Бурхливі глядацькі овації, схвальні оплески свого керівника, Михайла Калєдіна, квіти й вітання від батьків та солодкі подарунки від управління з питань культури отримали нові зірочки  аматорської сцени ММПК «Корабельний».

Неможливе стало можливим: яскраве дійство, немов  за помахом чарівної палички, перенесло цього зимового дня гостей Палацу  у феєричну казку, яка ще довго житиме в їхніх серцях.