На “Понтоні” стартували кінопокази просто неба!

Головна / На “Понтоні” стартували кінопокази просто неба!

29 та 30 квітня теплі, весняні вечори миколаївці провели за переглядом захоплюючих короткометражок Манхеттенського кінофестивалю 2016 – 2017 рр., які демонструвалися на “Понтоні”.
В необмеженому стінами і контролерами кінотеатрі, під зоряним небом усі бажаючі мали змогу насолодитися якісними, цікавими та змістовними кінострічками, поспілкуватися і просто провести свій вільний час в гарній компанії та приємній атмосфері. Поціновувачі короткого метру, які протягом двох годин не відривали поглядів від екрану, сміялися, співпереживали разом з головними героями та висловлювали свої емоції, які після життєвих кінострічок було стримати просто неможливо.
По завершенню кінопоказів вдячні глядачі аплодували та ділилися враженнями від переглянутого один з одним та організаторами заходу.

Наступні кінопокази відбудуться 25 і 26 травня о 20:00 на “Понтоні”.
Захід проходить в рамках проекту згуртування громади міста Миколаєва «Миколаїв: ми – коло», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу. 
Організатори: ініціативна група проекту згуртування громади м. Миколаєва “Миколаїв:ми – коло”, управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи.
Партнери: кіноклуб Reality Shift Cinema Club, креативний простір “Понтон”, Кульбакінський будинок культури.