На літературно-мистецькому перформансі презентували фотовиставку «Лицарі новітньої історії»

На літературно-мистецькому перформансі презентували фотовиставку «Лицарі новітньої історії»

Вчора, 20 лютого, в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулась презентація фотовиставки «Лицарі новітньої історії», організованої спільно з Добровольчим українським корпусом (ДУК).

Експозиція з 26 фотографій оповідає про військові будні захисників у зоні АТО, їхні бойові завдання та друзів, побратимство Збройних Сил України та добровольчих батальйонів. Особливістю виставки є те, що фото зроблені переважно самими військовими без використання професійної техніки, безпосередньо на полі бою чи під час нетривалого відпочинку. Голова обласного штабу Національно-визвольного руху «Правий Сектор» Кирило Калашник прокоментував світлини експозиції, розповів про їх походження, авторів та зображених героїв.

Презентація виставки відбулася як справжній літературно-мистецький перформанс. Кожен присутній почув наживо авторські фронтові пісні у виконанні військовослужбовця ЗСУ, захисника Донецького аеропорту Володимира Семішкіна, емоційне декламування віршів сучасних українських поетів від миколаївського кіборга Сергія Гуссіді та активної творчої молоді. Життєствердним завершенням зустрічі стало виконання світового хіта Боба Ділана учасниками гітарного ансамблю «Байор» Музичної школи №8 м. Миколаєва (керівник Андрій Криворучко) та пісні під гітару «Люди, як кораблі» гурту «Скрябін» Володимиром Бабченком.

Також гості презентації мали змогу ознайомитися зі справжньою зброєю, бойовими набоями, почути цікаві коментарі від фахівців військової справи про їхнє призначення та у неформальній обстановці поспілкуватися з військовослужбовцями.