Мистецтво книжкової графіки: у Миколаєві відкрилася виставка Алли Бондарєвої «Нариси»

Мистецтво книжкової графіки: у Миколаєві відкрилася виставка Алли Бондарєвої «Нариси»

16 серпня у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочала роботу персональна виставка книжкової графіки «Нариси» баштанської художниці Алли Бондарєвої.

Алла Сергіївна Бондарєва родом з Баштанського району. З 1988 року працювала художником-оформлювачем у районній художній майстерні.  Крім живопису, вона захопилася малюнком та опанувала мистецтво художнього розпису. У 1997 році вперше творчі роботи Алли Бондарєвої були презентовані на виставці у Баштанському районному краєзнавчому музеї. Починаючи з 2014 року вона брала участь у Всеукраїнських та обласних виставках, конкурсах та районних святах народної творчості, організувала першу персональну виставку з живопису та декоративного розпису.

З 2022 року вступила до Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса». Під час війни вона продовжувала працювати творчо, доєдналась до волонтерської діяльності асоціації та зробила ілюстрації до двох книжок І. Козака «Мости любові» та «Калинові іменини».

Для персональної виставки «Нариси» Алла Бондарєва вперше презентувала роботи саме з книжкової графіки. До експозиції увійшло 17 картин. Представлені монохромні малюнки були створені для оформлення книжок українських письменників, аби максимально підсилити сприйняття поетичних рядків про яскраві моменти людського життя. Також до експозиції увійшли вироби з розпису на склі, яким художниця захопилася не так давно.

На відкриття виставки завітали друзі, митці з Миколаєва та Баштанки, а також читачі бібліотеки. Усі із захопленням роздивлялися графічні малюнки, порівнювали їх із книжковими зображеннями та жваво обговорювали сюжети картин.

Натхненного настрою додав музичний супровід Андрія Криворучка – директора Дитячої музичної школи №8. Звуки гітари посилювали святкову  атмосферу заходу.

Познайомитися з роботами талановитої мисткині можна за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.

Ласкаво просимо!