«І музика, і слово, і любов»: музично-поетичний батл у ММПКтаУП

«І музика, і слово, і любов»: музично-поетичний батл у ММПКтаУП

16 лютого в Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій пройшов музично-поетичний вечір під милозвучною назвою «І музика, і слово, і любов».

У жартівливому творчому батлі «змагалися» палкі шанувальники двох видів мистецтва. Музичний жанр представили солісти вокальної студії Палацу урочистих подій під керівництвом Вікторії Осадчої, а поетичний  —  відомий миколаївський поет Олександр Мачула. Протягом усього романтичного заходу звучали легендарні романси у виконанні солістів студії та авторські рядки любовної лірики миколаївського поета. Учасники поєдинку відобразили свої чуттєві й ніжні емоції та почуття за допомогою сили слова та музики. А глядачі намагалися з’ясувати, яке з видів мистецтва — поезія чи музика — найкраще виражає почуття кохання.

На завершення вечора зазвучала «Ода любові» — плід спільної творчості  композиторки Тетяни Ярової та поета Олександра Мачули у виконанні Наталії Чокової.  Це довело, що в змаганні між двома прекрасними видами мистецтва є тільки один переможець! І це  —  чарівне  кохання.

Любов – вічна тема поезії та музики, що нікого не залишає байдужим, спонукаючи людські серця звучати в унісон. Тому яскраве свято мистецтва та творчості вразило своєю незабутньою теплою атмосферою, зігрівши душі учасників та гостей заходу.