«Музика – найвище у світі мистецтво»: презентація авторської збірки пісень «Соловейко» заслуженого діяча мистецтв України Тетяни Ярової

«Музика – найвище у світі мистецтво»: презентація авторської збірки пісень «Соловейко» заслуженого діяча мистецтв України Тетяни Ярової

5 вересня 2020 року у Виставковій залі ММПКіМ (вул. Нікольська, 54) відбувся авторський концерт та презентація збірки дитячих пісень та хорових творів «Соловейко» Тетяни Ярової в рамках проєкту «Громадський бюджет м. Миколаєва».

Творчість талановитого композитора, заслуженого діяча мистецтв України, кавалера ордена «Княгині Ольги», члена Національної спілки композиторів, директора муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді – Тетяни Андріївни Ярової – завжди дарує радість і натхнення усім зацікавленим і небайдужим поціновувачам музичного мистецтва.

Друкована збірка увібрала в себе пісні різноманітних напрямків: від лірично-романтичних до патріотичних, і навіть жартівливих. Лейтмотивом цього музично-поетичного зібрання стала любов до рідного краю та Батьківщини.

Участь у яскравій презентації пісенної творчості Тетяни Ярової взяли вихованці музичних шкіл, колективи та солісти палаців культури, муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді, лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів. Святкова атмосфера радості, творчості і натхнення панувала протягом всього концерту.

Почесними гостями заходу стали: в.о. директора КУ «Агенція розвитку Миколаєва» Ганна Ганджул та голова Миколаївського обласного товариства «Просвіта» Олександр Мачула. Авторка висловила щиру подяку Миколаївському міському голові Олександру Сєнкевичу, а також КУ «Агенція розвитку Миколаєва» за підтримку та допомогу у виданні збірки.