«Музика для юнацтва»: дитячі бібліотеки міста отримали дарунок від Тетяни Ярової

«Музика для юнацтва»: дитячі бібліотеки міста отримали дарунок від Тетяни Ярової

8 червня у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася зустріч із заслуженою діячкою мистецтв України Тетяною Яровою. Відома композиторка завітала на захід із подарунками: відтепер 14 екземплярів збірки «Музика для юнацтва» поповнять фонди дитячих бібліотек міста.

Пані Тетяна розповіла, що книга побачила світ завдяки перемозі проєкту у міській програмі «Громадський бюджет-2021». У цьому випуску представлені ноти для пісень на вірші відомих миколаївських поетів, а також музичні композиції, розраховані на різний рівень підготовки виконавців.

Тетяна Ярова стурбована тим, що брак якісного музичного матеріалу для дітей і юнаків значною мірою позначається на рівні сучасного пісенного мистецтва. Композиторка переконана, що збірка «Музика для юнацтва» стане у нагоді багатьом підліткам Миколаєва, які мріють про професію музиканта чи вокаліста.

Книга була, є і завжди буде кращим подарунком бібліотеці. Приємно, коли фонди оновлюються якісною сучасною літературою, збірками та посібниками. Дякуємо Тетяні Яровій за її творчість, яка формує музичні смаки нашого молодого покоління!

Хлопці і дівчатка, тепер справа за вами! Книги чекають саме на вас!