«Мова – ДНК нації»: мовний челендж від ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка

«Мова – ДНК нації»: мовний челендж від ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка

21 лютого світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови.  Це свято було проголошено з ініціативи країни Бангладеш і затверджено на Генеральній конференції ЮНЕСКО  1999 року. День рідної мови відзначається в усьому світі з 2000 року, щоб нагадати про лінгвістичне і культурне розмаїття та багатомовність світу. Визнання і повага мовного та культурного розмаїття сприяють зміцненню єдності і згуртованості суспільств, що є основою для більш міцного миру як всередині товариств, так і між ними.

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка  запрошує всіх охочих взяти участь у мовному челенджі «Мова – ДНК нації», що триватиме до 26 лютого. Учасники мають надіслати відео з декламацією свого улюбленого твору: вірша або уривка з оповідання.

Посилання на мовний челендж:

Долучайтеся! Презентуйте свій талант декламатора!

Також  бібліотекарі провели лінгвістичний турнір для учнів Миколаївського муніципального колегіуму, щоб краще підготувати майбутніх учасників челенджу. Вони розповіли школярам про історію свята та провели лінгвістичне змагання «Нас всіх об’єднує рідна мова!» для знавців української мови, підготувавши безліч веселих конкурсів і цікавих фактів про мову. Діти ознайомилися з літературою для цікавого та легкого вивчення української мови.