Молодіжний центр «Іnspire» — нова локація для творчої молоді Миколаєва

Молодіжний центр «Іnspire» — нова локація для творчої молоді Миколаєва

17 лютого в Миколаєві відкрилася нова локація для творчого розвитку енергійної та креативної молоді міста — молодіжний центр «Іnspire», філія Миколаївського міського палацу культури  «Молодіжний».

Ідейний натхненник проєкту Олександр Виноградов розповів, що план створення у Миколаєві нового місця сили та надихаючого спілкування для молоді виник  ще минулого року. Директорка Юлія Захарова запропонувала йому приєднатися до творчої команди Палацу культури «Молодіжний». І одразу ж, завдяки спільним зусиллям, закипіла робота над проєктом центру. Цей креативний задум одразу підтримав мер міста Олександр Сєнкевич і допоміг у його реалізації.

Міська рада виділила приміщення для майбутнього центру, а учасники колективу екстремального танцю «Inspire» власноруч приводили його до ладу.  Реалізувати проєкт планували за рік, втім, спонсори допомогли скоротити термін до трьох місяців. Спільні зусилля небайдужих миколаївців перетворили  занедбану будівлю на  стильний та сучасний заклад для дітей і молоді. За цей час встигли обладнати танцювальну залу, залу для заняття воркаутом, роздягальні, студію звукозапису, гардеробну та вбиральні.

Молодіжний центр створили багатофункціональним: плануються заняття з воркауту, трікінгу, різноманітних напрямків танцю для всіх вікових груп. Тут є можливість для багатогранного розвитку  творчої діяльності: від навчання до створення творчого продукту в усіх сферах — театральній, музичній, танцювальній. Міський голова наголосив, що відкриття цього творчого осередку  — яскравий приклад того, як зробити мрію реальністю та досягти своєї мети. Такі місця — магніт для молоді.

Це не остання філія ПК «Молодіжний», адже, за словами Юлії Захарової, нині триває робота над відкриттям ще двох філій молодіжного центру — по вулиці Будівельників в Інгульському районі та в мікрорайоні Намив.

А вже 18 лютого на офіційній сторінці  «Іnspire» в Instagram опублікують розклад занять для дітей, молоді та дорослих, охочих розвиватися духовно, фізично і культурно.