Молодіжний театр «С.Т.У.К.»: підтвердження звання «народний»

Молодіжний театр «С.Т.У.К.»: підтвердження звання «народний»

23 червня право носити почесне звання «народний» підтверджував аматорський колектив молодіжний театр «С.Т.У.К.» Миколаївського міського палацу культури і мистецтв, керівниця ‒ Олена Бондаренко. На камерній сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру увазі атестаційної комісії була представлена звітна програма, до якої увійшли три фрагменти вистав із репертуару колективу. Кожен із них привернув увагу актуальністю проблематики та експериментальними формами демонстрації драматичного твору.

Так, у фрагменті з комедії Катерини Войнової «Во всем виноваты женщины» розгорнувся конфлікт характерів на фоні життєвих реалій. «Siri» Наталії Зайцевої ‒ сучасна експериментальна драма. А «Офелія. Історія душі» ‒ імерсивна вистава, автором сценарію та режисером якої виступила Олена Бондаренко.

Театральний колектив «С.Т.У.К.» нещодавно відсвяткував 20-річчя творчого життя. За цей час в репертуарі переважною більшістю були представлені авторські твори на актуальні теми сучасності. Сьогодні основу трупи складають активні юнаки та дівчата, закохані у мистецтво театру. Керівниця спрямовує творчу молодь до пошуку інноваційних форм реалізації творчих задумів. 2020-2021 роки стали для колективу періодом трансформації та культурної адаптації до нових умов роботи. Зокрема, театр вийшов в онлайн-формат і став більш доступним для глядачів, змінивши традиційні форми демонстрації матеріалу.

За рішенням атестаційної комісії, до якої увійшли кращі працівники сфери культури області, звання «народний» аматорському колективу молодіжного театру «С.Т.У.К.» Миколаївського міського палацу культури і мистецтв підтверджено!

Вітаємо керівника й акторів! Бажаємо творчої активності та цікавих робіт надалі!