«Молитва про Андрія»: у бібліотечній «Арт-галереї на Потьомкінській» відкрилася виставка картин народного художника України Андрія Антонюка

«Молитва про Андрія»: у бібліотечній «Арт-галереї на Потьомкінській» відкрилася виставка картин народного художника України  Андрія Антонюка

12 жовтня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького презентували експозицію з вісьмох картин народного художника України, лауреата Шевченківської премії Андрія Антонюка під назвою «Молитва про Андрія». Захід відбувся у символічні для Майстра дні. 13 жовтня ‒ день народження художника, цього року йому виповнилось би 78. А 14 жовтня – Покрови Божої Матері, свято, до якого у пана Андрія завжди було особливе ставлення. Все життя він відчував духовний захист найрідніших жінок – бабусі, матері, дружини та натхненно зображував їх на своїх полотнах.

Презентовані картини написані між 1997-м і 2011-м роками. Різні за тематикою й стилістикою, вони дають яскраве уявлення про неосяжний талант художника. Протягом вечора друзям, рідним і прихильникам творчості відомого земляка запропонували захоплюючу мандрівку світом творчості Андрія Антонюка завдяки роботам Інги Хоржевської, які вона знімала під час роботи на Миколаївській обласній державній телерадіокомпанії. Під час дружнього спілкування учасників заходу панувала атмосфера причетності до таємниці великого мистецтва.

Цього вечора директорка бібліотеки Інга Хоржевська також презентувала присвоєння простору, де зазвичай проходять виставки, назви бібліотечної «Арт-галереї на Потьомкінській».

Тож, друзі, якщо ви ще не визначилися, як провести цікаво дозвілля ‒ не пропустіть можливості насолодитися талантом Андрія Антонюка!