ММПК «Корабельний» приєднався до вшанування пам’яті з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

ММПК «Корабельний» приєднався до вшанування пам’яті з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня відбулися урочисті заходи з нагоди 76-ї річниці Дня визволення України від фашистських загарбників. Цього дня вся наша країна в скорботі схилила голови в знак вдячності, шани й поваги до всіх воїнів-визволителів, які боролися з нацистами на фронтах Другої світової війни.

До меморіальних заходів долучився колектив міського палацу культури «Корабельний». Згідно річного плану роботи було проведено онлайн-акцію пам’яті, онлайн-концерт силами акторів театру М. О. Троянова (керівниця Т. Герман) та народного вокального ансамблю «Океаночка» (керівник С. Реутов) на сторнках соціальної мережі Facebook.

Театральний колектив протягом 23-28 жовтня публікував відеозаписи декламування віршів про визволителів. А. Бійчук, Н. Простякова, Н. Риженкова – учасниці народного вокального ансамблю «Океаночка» представили до уваги підписників групи ПК «Корабельний» власну тематичну поезію, а керівник пісенного ансамблю публікував відеозаписи пісень військо-патріотичного спрямування.

Навіть дистанційно, але ми не забули про подвиги наших героїв, яким завдячуємо за мирне небо над головою і тверду землю під ногами.

Вічна слава нашим визволителям!

 

Переглянути вищезазначений матеріал зі сторінки у Facebook  ММПК «Корабельний» можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1703188389973278