Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана України та День музики: ПК «Корабельний» активно розпочав жовтень

Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана України та День музики: ПК «Корабельний» активно розпочав жовтень
Творчі колективи та учасники художньої самодіяльності Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» долучилися до святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана України, а також Міжнародного дня музики, що традиційно відзначаються 1 жовтня.
Так, з самого ранку у прямий ефір програми «Новий день» телеканалу «UA:Миколаїв» завітали Валентина Зіза та Марія Бондар – учасниці народного вокального ансамблю «Вітовчани» (керівник Василь Стефанюк) ПК «Корабельний» (директор Олексій Чебан), які, не зважаючи на свої технічні професії, усе життя живуть з піснею. Глядачі програми мали змогу познайомитися з творчістю цих чарівних жінок, почути відомі народні пісні у їхньому виконанні.
Гарним продовженням святкового дня став концерт, проведений у культурно-художньому центрі ЧНУ ім. П. Могили для ветеранів університету та Миколаївського суднобудівного заводу. Своєю творчістю присутніх глядачів порадував колектив індійського танцю «Бхарат» (керівниця Юлія Бородіна), виконавши чудові хореографічні композиції.
Яскравим та сповненим позитивних емоцій завершенням творчого дня став обласний огляд ветеранських колективів аматорської творчості «Пісні наших батьків» у ПК «Корабельний». Ідейним натхненником творчого проекту вже не один рік поспіль є Галина Стрелецька, провідний методист з вокально-хорового жанру МОЦНТ та КОР, заслужений працівник культури України.
Як зазначено на офіційному сайті організатора – МОЦНТ та КОР, у заході заради збереження та популяризації кращих зразків пісенного мистецтва на Миколаївщині взяли участь майже 500 аматорів. Творчі колективи, співаючи пісні, згадали всіх, чиє життя забрала війна, вшанували тих, хто боровся і бореться, подякували за надзвичайну мужність, силу духу та самопожертву. Особливу атмосферу створили твори воєнно-патріотичного спрямування.
Не обійшлося без вокальних і хореографічних вітань. На початку свою творчість присутнім подарували зразковий ансамбль танцю «Водограй» (керівниця Світлина Чебан) і народний вокальний ансамбль «Океаночка» (керівник Сергій Реутов) ММПК «Корабельний», виконавши чудові композиції «А мати журавлика жде» та «Запали вогонь».
З міжнародним святом гостей та учасників огляду привітав директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, заслужений працівник культури України Михайло Димитров та голова оглядової комісії, заслужений працівник культури України Анатолій Затурян.
Чотирьохгодинна програма, наповнена героїко-патріотичними, козацькими, соціально-побутовими, жартівливими піснями, легендами, баладами, думами промайнула як одна мить і залишила чимало приємних спогадів і вражень.
На завершення свята усі колективи-учасники були відзначені дипломами та подарунками від організаторів, а колектив ММПК «Корабельний» – подякою за допомогу у проведенні обласного заходу.