«Мистецький портрет Катерини Білокур»: тематична година від бібліотекарів ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка

«Мистецький портрет Катерини Білокур»: тематична година від бібліотекарів  ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка

16 грудня працівники ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка відвідали Миколаївський муніципальний колегіум,  щоб провести тематичну бесіду  про  геніальну українську художницю Катерину Білокур. Захід було присвячено до 120-річчя від дня народження талановитої майстрині.

Бібліотекарки запропонували  учням 8-А  ознайомитися з життєвим та творчим шляхом мисткині,  розкрили дивовижний світ її полотен. Такі творчі заняття  розвивають пізнавальні інтереси учнів, виховують любов до мистецтва і культурних надбань українського народу.

Катерина Білокур – представниця народного декоративного живопису,   найбільше малювала квіти, переважно  олійними фарбами. Привертала загальну увагу до своїх полотен, вражаючи найвибагливіших знавців та поціновувачів яскравою самобутністю, поетичною силою своїх творів. Вони мовби розповідала світові, який талановитий її народ, як глибоко розвинуте в ньому естетичне почуття, яка сприйнятлива душа до всього прекрасного в житті.

«Якби ми мали художницю такого рівня майстерності,   то змусили б заговорити про неї цілий світ!» – саме так говорив про творчість Катерини Білокур відомий художник Пабло Пікассо, який захоплювався роботами української мисткині.

Захід відбувався згідно  вимогам щодо дотримання санітарно-епідеміологічних норм.