“Миру – бути”: у Каштановому сквері гучно та яскраво відсвяткували День Перемоги!

“Миру – бути”: у Каштановому сквері гучно та яскраво відсвяткували День Перемоги!
9 травня в Каштановому сквері по вул. Соборній відбулася культурно-мистецька-акація “Миру – бути”.
Організаторами заходу, присвяченого Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, виступило управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи.
Цього святкового дня, окрім інтерактивного уроку миру, тематичних інформаційно – просвітницьких та пізнавальних локацій Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького і Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка, що працювали біля Каштанового скверу, на городян чекала насичена культурна програма.
Так, пообіді стартували чотирьохгодинні музичні та хореографічні вітання. Свою творчість дарували талановиті учасники гала-концерту “Салюти миру”,  під час якого відбулася церемонія нагородження переможців VI відкритого міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю, основний етап якого пройшов 09 квітня 2019 року на базі Палацу творчості учнів міста Миколаїв.
Засновниками та організаторами конкурсу є Міська рада воїнів-інтернаціоналістів міста Миколаїв, управління з питань культури та охорони культурної спадщини, управління освіти Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи, а також Миколаївський міський палац культури і мистецтв. Партнером конкурсу цього року виступив Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика.
Привітати городян з Днем Перемоги та нагородити володарів гран-прі конкурсу завітали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та народний депутат України Олександр Жолобецький. Також під час гала-концерту були відзначені та  нагороджені дипломами, кубками, призами і подарунками від організаторів та партнерів конкурсу переможці, найяскравіші та найталановитіші його учасники, а також керівники художніх колективів, які звертаються у своїй творчості до героїко-патріотичної тематики.
Вінцем святкового заходу стала запальна концертна програма за участю гурту “Вільні козаки” та провідних солістів Миколаївської обласної філармонії.
Щирі посмішки артистів, гарний настрій городян зробили свято Перемоги по-справжньому теплим і весняним, вкотре нагадавши, що пам’ять і подвиги вічні.