Миколаївцям представлять фотовиставку «Лицарі новітньої історії»

Миколаївцям представлять фотовиставку «Лицарі новітньої історії»

20 лютого о 16:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться презентація фотовиставки «Лицарі новітньої історії».

За останні роки в Україні з’явилася ціла плеяда героїв, вартих того, щоб їх знали і пам’ятали. Їх появі передувала низка важких і водночас значимих подій: Євромайдан, Революція Гідності, початок війни на Сході України. 20 лютого став днем не тільки пам’яті про самовідданість та звитягу Героїів Небесної Сотні, але і днем загальнонаціональної жалоби за загиблими під час протистояння в Україні.

Фотовиставка «Лицарі новітньої історії» організована спільно з Добровольчим українським корпусом (ДУК). Експозиція з 23 фотографій розповідає про  військові будні захисників у зоні проведення АТО, їхні бойові завдання та друзів, побратимство Збройних Сил України та добровольчих батальйонів. Особливістю світлин є їхня «непостановочність»: усі знімки були зроблені тут і зараз, безпосередньо на полі бою чи під час нетривалого відпочинку. Увазі глядачів будуть представлені справжні, непідробні емоції тих, хто саме в цю хвилину захищає східні кордони нашої Батьківщини. Окрім цього, гостей презентації очікує знайомство зі справжньою зброєю, бойовими набоями та цікаві коментарі від фахівців військової справи про їхнє призначення.

Презентація виставки перетвориться на справжній літературно-мистецький перформанс. Гості зустрічі зможуть почути наживо фронтові пісні, поринути в реальність військової доби, прослухавши вірші сучасних українських поетів і авторів з передової, та неформально поспілкуватися з військовослужбовцями.