Миколаївців запрошують спільно виконати колядку “Нова радість стала”

Миколаївців запрошують спільно виконати колядку “Нова радість стала”
“Нова радість стала” — одна з найвідоміших українських колядок, що поєднала в собі найкращі елементи релігійного і народного колядування. Саме її 3 роки тому обрали для Всеукраїнської акції одночасного співу організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест” м. Харкова. Вони поставили собі амбітну мету – зробити так, щоб у святкові дні “Нову радість” заспівала вся країна.
У перший рік акції  – у 2017 році, – в ній взяли участь 3 міста, у 2018 до них додалися ще 2, а у 2019 до участі вже долучилося 30 міст України та 5 країн: Великобританія, Австрія, Нідерланди, Польща та Німеччина.
Миколаївський коледж культури і мистецтв, як організатор акції в Миколаєві, запрошує всіх охочих миколаївців долучитися до співу 12 січня о 14:30 за адресою: вул. Соборна, Каштановий сквер, біля пам’ятника Святому Миколаю. Запрошуємо всі творчі колективи, громадські організації і кожну небайдужу людину взяти участь у Всеукраїнській акції. Спробуємо спільно створити справжню атмосферу різдвяного настрою.
Захід відбувається за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА,  управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.