Миколаївців запрошують на унікальну виставку моделей військової техніки

Миколаївців запрошують на унікальну виставку моделей військової техніки
21 листопада  о 15:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143–А) відбудеться відкриття унікальної виставки моделей військової техніки миколаївського моделіста Олександра Блохіна.
Ця виставка продовжує цикл зустрічей «Світ уподобань миколаївців», які знайомлять із незвичайними колекціями, приватними архівами й зібраннями наших містян.
Історією військової техніки та її моделюванням Олександр Петрович Блохін захоплюється з дитинства. Найбільше йому подобається бронетанкова техніка різних армій світу, а також цікавить історія флоту з давніх часів і до сучасності. Автор створює численні моделі суден і військових кораблів у різних масштабах (1:72, 1:150, 1:200, 1:350, 1:700). Беручись до справи, він використовує фахову літературу, креслення, фото та кінохроніку, спогади учасників подій, а також власний досвід військової служби та роботи в портах. Автор прагне найбільш правдиво показати процес зародження,  експлуатації, удосконалення,  тактики застосування військової техніки. Саме тому роботи Олександра Блохіна високо оцінені й знаходяться в музеях Ізмаїла, Одеси, Феодосії, Архангельська і в приватних колекціях.
Нині в його колекції – понад 300 одиниць бронетехніки, відтвореної в масштабі 1:35. На виставці буде представлено більше 150 макетів танків, самохідних артилерійських установок, бронетранспортерів, військових автомобілів, кораблів тощо.
Тож запрошуємо усіх бажаючих на першу в Миколаєві масштабну виставку моделей військової техніки з приватної колекції, в рамках якої Олександр Петрович проведе авторську екскурсію.
Виставка триватиме до кінця 2018 року. З питань проведення групових авторських екскурсій звертатися за тел.: (512) 24-40-41.