Миколаївців запрошують на творчу зустріч з художником Леонідом Ященком

Миколаївців запрошують на творчу зустріч з художником Леонідом Ященком
19 квітня о 17.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-а) відбудеться творча зустріч з миколаївським художником Леонідом Ященком «Миколаєве, тобою навік зачарований».
Леонід Григорович Ященко – відомий миколаївський художник, член Національної спілки художників України. У його творчому доробку понад 500 робіт, написаних за досить короткий термін (ледь більше 10 років мистецької творчості). Жанрові й тематичні уподобання Леоніда Ященка розмаїті, проте особливе місце у творчості, особлива любов належить саме рідному Миколаєву. Не випадково у 2017 році Леонід Григорович став лауреатом загальноміської програми «Городянин року» у спеціальній номінації «Я люблю це місто». В багатьох його роботах можна побачити знайомі місця і маловідомі міські куточки: тут і старі будинки та відреставровані храми, і затишні подвір’я з дерев’яними сходами, напіввідкритими ажурними воротами, черепичними дахами. Міське життя в роботах Ященка Л. Г. – ліричне, щемливо ніжне і дуже зрозуміле кожному миколаївцю.
Зустріч відбудеться у форматі публічного інтерв’ю, що дає чудову можливість кожному присутньому поставити питання Леонідові Ященку і отримати вичерпну щиру відповідь. Також під час заходу відбудеться вернісаж виставки «Леонід Ященко. Живопис», на якій представлено 18 робіт з майстерні художника, написаних протягом 2016-2019 рр. Декілька картин написані на початку 2019 року і експонуються вперше!
Запрошуємо усіх поціновувачів мистецтва, шанувальників творчості Леоніда Ященка провести вечір п’ятниці разом з нами. Приємне спілкування з автором та естетичне задоволення від його робіт гарантуємо.
Захід відбудеться у межах XVІI виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга-2019».