Вчора, 28 червня, у Каштановому сквері по вул. Соборній – справжньому творчому серці міста, відбулася культурно-освітня акція «З Днем Конституції, Соборна Україна!».

Організаторами заходу виступили управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради та Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області.

Після неймовірне вражаючого дефіле у виконанні духового оркестру Національної гвардії України (керівник майор Віктор Глухарєв) присутніх зі святом привітали: депутат Верховної Ради України Тарас Кремінь, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник міського голови Андрій Дадівєрін, начальник головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров.

В рамках акції відбулося нагородження переможців ІІ Відкритого конкурсу короткометражного  кіно та відеороликів, присвячених темі прав дітей. Під час урочистої церемонії свої нагороди отримали діти та молодь з міст: Одеса, Дніпро, Умань, Кременчук, Миколаїв та декількох селищ Миколаївської області.

Навпроти Каштанового скверу працювали майстер-класи та спеціалісти, що надавали безоплатну правову допомогу, а також цього дня присутні мали змогу насолодитися живою інструментальною музикою у виконанні викладачів та учнів міських шкіл естетичного виховання, показовими виступами з воркауту та концертною програмою миколаївського гурту «ВЕСТИ».

Позитивний настрій, приємна атмосфера, що панувала протягом всього дня у Каштановому сквері, зробили для сотень городян День Конституції України дійсно святом, яке дарує віру в мирне, прекрасне майбуття нашої країни.