«Миколаївці мають більше дізнаватися про свою історію…»: Центральна міська бібліотека ім. М.Л.Кропивницького відсвяткувала День міста

«Миколаївці мають більше дізнаватися про свою історію…»: Центральна міська бібліотека ім. М.Л.Кропивницького відсвяткувала День міста

11 вересня на вулиці Соборній діяв майданчик Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького. Тут охочі мали можливість скористатися фотозоною «Миколаїв. Пазли», познайомитися з виставкою листівок й завітати на автограф-сесію від художниці Юлії Поліщук. Локація «Миколаївський хронограф» познайомила містян і гостей обласного центру з історією Миколаєва у кращих виданнях.Не нудьгували і прихильники інтелектуальних розваг: для них була підготовлена інтерактивна гра-вікторина «Ретро-Миколаїв», бліцвікторина «Прогулянки старим Миколаєвом», настільна гра «Мандрівка Миколаєвом» та віртуальний квест «Історія міста у твоїх долонях».

На майданчику творчих особистостей працювали:

– майстер-клас зі створення вітальних листівок «Рідному місту з любов’ю!»;

– воркшоп із розмальовування екоторбинок;

– майстер-клас із плетіння морських вузлів «Миколаєву – сім футів під кілем!».

Із роботою бібліотечного майданчика познайомився Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

«Центральна міська бібліотека імені Марка Лукича Кропивницького є активною частиною міської громади. Звісно, що ми не могли пройти повз святкування 232-ї річниці рідного Миколаєва. Заклад постійно бере участь у реалізації великої кількості міських програм, пишемо проєкти для «Громадського бюджету», проводимо безліч заходів, присвячених цій даті. Наша головна мета ‒ зробити місто більш комфортним для містян, більш цікавим. Своєю чергою докладаємо зусиль для того, щоб миколаївці якомога більше дізнавались про своє рідне місто, знали його історію і пишалися нею», ‒ зазначає директорка Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького Інга Хоржевська.

На літературну толоку завітали й миколаївські автори. На відвідувачів бібліотечного майданчика чекала зустріч із письменниками та поетами, які пишуть для дітей і дорослих. Це Макс Айдахо і Олег Дорош, Олена Півненко і Віталій Рогожа, Сашко Обрій (Кучеренко) і Леонід Дудюк, Інна Черкесова, Галина Запорожченко та Ірина Грунська, Ольга Славна і Віра Марущак, Олександр Мачула.

Також на бібліотечному майданчику миколаївці мали можливість віддати свій голос за проєкти Громадського бюджету, придбати краєзнавчі видання та книги видавництва Ірини Гудим.

Миколаїв – місто нашої любові!

#твоябібліотекапоруч