Миколаївський публіцист Валерій Бабич презентував книгу «Властелины океанов»

Миколаївський публіцист Валерій Бабич презентував книгу «Властелины океанов»

Днями в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася презентація нової книги відомого миколаївського публіциста, члена Національного союзу журналістів України, інженера-суднобудівника Валерія Бабича «Властелины океанов».

Ця книга створена у форматі фотоальбому і є продовженням попередніх книг Валерія Васильовича «Наши авианосцы» и «Город святого Николая и его авианосцы». В основі видання – експозиція світлин, яка розміщувалася в 2014- 2015 роках в Музеї суднобудування і флоту Миколаєва і була присвячена протистоянню радянського і американського флотів другої половини ХХ століття. За відгуками відвідувачів виставка стала ексклюзивною, яка не має аналогів. Вперше були зібрані разом унікальні фото авіаносців Радянського Союзу та Сполучених Штатів Америки.

Під час презентації присутні мали змогу детально ознайомитися з новим виданням автора. Валерій Васильович розповів про історію створення книги та особливості її формату, адже вона складається з чудових світлин, більшість з яких зробив сам автор або зберіг протягом років у своєму архіві.

Зі спогадами про те, як будувалися в Миколаєві авіаносці, найбільші судна сучасності, поділився директор заводу ім. 61-го комунара (1986— 1994 рр.) Овдієнко І.М.. Заступник голови експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївського міської ради Абрамов О.М. розповів присутнім про проект 1977 року «Халзан», розробкою якого займалися суднобудівники ЦКБ «Черноморсудопроект».

Також до виступу долучилися кандидат технічних наук, директор Кораблебудівного навчально-наукового інституту Бондаренко О.В. та заступник директора ЧСЗ з персоналу в 1980 – х роках Яковлєв В.Ф.

Приємним сюрпризом зустрічі стали музичні паузи, під час яких Валерій Васильович Бабич виконував під власний акомпанемент улюблені пісні, знайомі багатьом присутнім у залі.