Миколаївський музикант на хвилі успіху

Миколаївський музикант на хвилі успіху
Миколаїв здавна вважається містом талановитих і натхненних людей. Музика, саме музика лунає в серці кожного миколаївця. Тут, на Бузьких роздолах, народилося чимало знатних діячів музичного мистецтва. Згадаймо Олександра Сєрова, Валерія та Костянтина Меладзе, Людмилу Сенчіну, Миколу Трубача, Сергія Захарова та багато інших видатних митців. І сьогодні на нашій землі підростає покоління, яке вже славить Миколаїв і всю Україну.
Антон Гаврилов – молодий джазовий музикант, студент третього курсу Миколаївського коледжу музичного мистецтва, викладачем якого є Юрій Руль – відомий миколаївський саксофоніст. Разом вони грають у джазовому оркестрі «Performance Big Band» під управлінням Володимира Алєксєєва.
Антон народився у Миколаєві, в сім’ї музикантів і вже з 6 років пробував грати на акордеоні, а у віці 9 років прийшов до класу Деньковича С. Д. у Дитячому центрі позашкільної роботи Корабельного району, де і почав серйозно займатися грою на кларнеті. Згодом хлопчикові захотілося розширити свої вміння та навики, вийти на більш масову аудиторію. Саксофон давав такі можливості. Музика у виконанні цього духового інструменту більш емоційна та сучасна. Антон закохався у саксофон і сьогодні як молодий музикант грає в стилі смут-джазу – легкому та м’якому різновиду джазової музики.
Саме цієї зими Антон Гаврилов у складі «Performance Big Band» став фіналістом стипендіальної програми Yamaha Music Gulf в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати. У фінальному турі взяли участь студенти саксофоністи з України, Вірменії, Узбекистану, Лівану, Південної Африканської Республіки. Виступ Антона був яскравим і харизматичним, як відзначали колеги і організатори.
У Дубаї була можливість показати себе не тільки студентам-учасникам, а й викладачам, які самі є провідними, топовими саксофоністами в своїх країнах.
Участь миколаївського музиканта в престижній міжнародній програмі компанії Yamaha Music Gulf вже вкотре демонструє високий рівень музичної культури та підготовки музикантів-джазменів у Миколаєві.
Побажаємо нашим зірковим саксофоністам творчих успіхів, подальших перемог у конкурсах і фестивалях!
Найближчий виступ «Performance Big Band» під керуванням Володимира Алєксєєва за участю Юрія Руля і Антона Гаврилова відбудеться 14 і 15 лютого в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі. Тож, слідкуйте за оголошеннями та приходьте на феєричну концертну програму.