Миколаївські подвір’я, вулиці та провулки: як зобразив місто на своїх полотнах художник Вадим Пустильник

Миколаївські подвір’я, вулиці та провулки: як зобразив місто на своїх полотнах художник Вадим Пустильник

7 грудня  о 16:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А) відбудеться творчий вечір художника Вадима Пустильника «Миколаїв на межі часу».

Вадим Михайлович Пустильник – миколаївський художник, член Всеукраїнської творчої спiлки «Спілка дизайнерів України»,  член творчого об’єднання «Прибужжя», протягом багатьох років веде активну виставкову діяльність. Його авторський стиль відомий серед шанувальників художнього мистецтва, а виставки незмінно збирають багато поціновувачів творчості.

Під час зустрічі відбудеться вернісаж виставки «Миколаїв на межі часу». Вадим Пустильник пропонує бажаючим поглянути на Миколаїв з його власної точки зору, згадати втрачені місця старого міста, по-новому побачити, а іноді й відкрити для себе красу миколаївських подвір’їв, підворіть, вулиць, провулків. Хоча тема Старого Миколаєва для миколаївських митців не нова, проте Вадим Пустильник по-своєму бачить і розуміє його красу, по-своєму, іронічно, але з душевною теплотою,  передає любов до знайомих з дитинства куточків.

Шановні поціновувачі мистецтва, на вас чекає невимушене спілкування з Вадимом Пустильником та насолода від спільної  «прогулянки» Миколаєвом – містом з понад 200-літньою історією, містом, яке поступово змінюється, і деякі куточки залишаються лише в нашій пам’яті!