Миколаївська вокалістка Яна Мацеплюк-Ярчук у проєкті «Дует із зіркою»

Миколаївська вокалістка Яна Мацеплюк-Ярчук  у проєкті «Дует із зіркою»

10 травня 2021 року Яна Мацеплюк-Ярчук, вихованка Муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді (директорка Ярова Т.А.) і гуртка «Організатори дозвілля» (керівниця Нафталімова М.В.) КЗ «Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» Миколаївської області, взяла участь у ювілейному концерті Благодійного творчого проєкту з соціалізації дітей із особливостями розвитку «Дует із зіркою». Захід проходив у Києві, у Міжнародному центрі культури і мистецтв.

До участі у концерті долучилися як відомі творчі особистості нашої держави, так і окремі громадяни, яких об’єднує одна спільна мета – розвиток талантів дітей із особливими освітніми потребами, привернення уваги спільноти до проблем їх соціалізації та адаптації у суспільстві методами та засобами культури.

Цього року вісімнадцять відомих українських виконавців заспівали на сцені разом з дітьми, заради благодійної мети. Серед них: народні артисти України Павло Зібров, Анатолій Гнатюк, популярні співаки Alyosha, Камалія, Петро Чорний, Діма Коляденко, гурт «Лісапетний Батальон», дует Анна-Марія та інші. Відомі хіти прозвучали у незвичному виконанні, а улюблені артисти постали у нових образах. Честь виконати фінальну пісню «Добро» разом з усіма запрошеними співаками випала представниці Миколаївщини Яні Мацеплюк-Ярчук. Як зазначає Марія Нафталімова, для дівчинки відкрилися нові обрії, новий рівень виконання не лише на професійній сцені, а ще й з улюбленими її співаками. Здійснилися найзаповітніші мрії Яни.

Вітаємо юну зірочку та її керівників і бажаємо нових творчих успіхів!

]