Миколаїв з нового ракурсу: у ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відкрилась фотовиставка Андрія Сливи

Миколаїв з нового ракурсу: у ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відкрилась фотовиставка Андрія Сливи
2 жовтня у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася творча зустріч з миколаївським фотографом Андрієм Сливою, на якій було презентовано фотовиставку «Николаев. Городские мотивы». Ця фотовиставка розповідає про Миколаїв, його вулиці та краєвиди, цікаві місця, людей, які в ньому живуть.
Присутні мали змогу насолодитися авторськими фотографіями Андрія Сливи, дізнатись таємниці професії, поставити запитання, зробити фото на згадку. Презентація пройшла в невимушеній атмосфері та зібрала багато поціновувачів фотомистецтва.
Один з гостей поділився своїми враженнями: «Представлені роботи перевершили всі мої сподівання. На багатьох фото я, людина яка тут народилась та прожила все життя, не зміг впізнати зображене місце. А на давно знайомі місця і будівлі завдяки автору поглянув по-іншому. Дякую, Андрію».
Виставка буде представлена протягом жовтня у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка, тому всі бажаючи зможуть завітати та поглянути на рідне місто з іншого боку, пізнати щось незвідане у давно відомому.