Миколаїв відзначив свій 230-й День народження!

Головна / Миколаїв відзначив свій 230-й День народження!

Святкування 230-ї річниці з Дня заснування міста Миколєва

14 вересня Миколаїв відзначив свій 230-й День народження!

З ранку до вечора в середмісті панувала атмосфера свята, яка заряджала городян і присутніх гостей гарним настроєм та позитивом.

Розпочалося дійство з феєричної церемонії відкриття Дня міста за участю танцювальних колективів Миколаєва. Масова хореографічно-театралізована постановка з розмаїттям спецефектів стала гарним стартом масштабного Гала – параду по вул. Соборній. Основу динамічної процесії з елементами карнавальної ходи склали: муніципальні служби, приватні підприємства, національні товариства, студенти, артисти, творчі колективи, аніматори, ляльки росту, активні городяни, представники усіх галузей життєдіяльності міста. До ходи також долучилися і давно відомі містянам парад карапузів та весільний кортеж. Родзинкою ж святкової процесії стали сучасні та креативні мобільні платформи від бізнес-сектору.

Після параду розпочало свою роботу виставкове містечко по вул. Соборній, наповнене розмаїттям інтерактивних локацій. Увазі миколаївців були представлені: презентаційні майданчики з досягненнями у різних сферах чотирьох районів міста, послуги від медичних установ міста, ярмарки з різноманітним крамом і смаколиками, працювали активні зони, де кращі спортсмени міста демонстрували свою спритність та зони інтелектуального розвитку з майстер-класами, розвиваючими іграми від освітян Миколаєва.

В цей час набрало обертів “Свято на Каштановому”. Тон всьому дійству задали концертні програми від професійних театрів міста, а також родинне свято “День народження міста – День народження моєї сім’ї”. В рамках заходу міський голова Олександр Сєнкевич привітав новоспечених молодят з одруженням, а досвідчене подружжя із “золотим весіллям”. Завершилася робота творчої локації виступами кращих артистів Миколаєва та святковим ревю “Місто легендарних особистостей”, де було нагороджено переможців захоплюючої квест-екскурсії від ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького.

З 18:00 активне творче життя почало вирувати на Соборній площі. Вечірнє шоу розпочалося з естафети привітань від Performance Big Band та міських артистів. Цього вечора свої таланти подарували більше 500 учасників вокальних та хореографічних колективів міста. Під супровід ведучих програми – акторів команди “Дизель-Шоу” Егора Крутоголова і Євгена Гашенка дійство стало справжнім Днем народженням великої миколаївської родини.

Гарним емоційним моментом заходу стала церемонія нагородження переможців фотоконкурсу I LOVE MYKOLAIV. Володарі кращих світлин – молоде подружжя Макалиш здійснили мрію багатьох миколаївців – зробили унікальне фото з мером, ведучими та усім Миколаєвом зі сцени вечірнього шоу.

Завершилося свято виступами зіркових гостей – гуртів Vanotek (Румунія), Леприконсы (Білорусь), Mozgi (Україна), великим піротехнічним шоу та феєрверком, спалахи якого прикрасили задоволені погляди 50 000 гостей Соборної площі.