“Миколаїв співає на Соборній” – в центрі Миколаєва може заспівати кожен бажаючий!

“Миколаїв співає на Соборній” – в центрі Миколаєва може заспівати кожен бажаючий!

Цими вихідними культурне життя в центрі міста було насиченим і багатим на цікаві події та розважальні заходи!

Так, 28 квітня та 01 травня в Каштановому сквері по вулиці Соборній городяни та гості міста знову зібралися, аби поспівати улюблених пісень в рамках ІІ і ІІІ етапів музичного марафону “Миколаїв співає на Соборній”!

Позитивну атмосферу створювали учасники творчого заходу, який проводиться в рамках проекту згуртування громади міста “Миколаїв:ми-коло”, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування ЄС.

Свої таланти і вокальні здібності демонстрували усі бажаючі, незалежно від віку чи соціальної категорії. Традиційно переможця обирали глядачі за допомогою голосування.

Серед виконавців, які стали учасниками караоке, 28 квітня перемогу здобула запальна красуня Альона, яка підкорила публіку своїм неперевершеним вокалом і виконавською майстерністю. На її підтримку глядачі відділи найбільшу кількість різнокольорових фішок. 01 травня в запеклій музичній боротьбі переміг харизматичний Ілля, який своїм романтичним настроєм та вдало підібраним репертуаром зумів здобути прихильність прекрасної половини людства.

Усі учасники заходу та переможці були відзначені призами, що забезпечені проектом згуртування громади міста “Миколаїв:ми-коло”, в рамках якого і реалізується творчий захід.

Абсолютного переможця першого в Миколаєві караоке на Соборній громада міста обиратиме під час суперфіналу, що відбудеться 06 травня. Переможці усіх етапів творчого заходу зійдуться у музичному батлі, аби поборотися за звання “Кращий співак Миколаєва”!

Організатори творчого проекту: ініціативна група проекту згуртування громади міста “Миколаїв:ми – коло”, управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи.

Партнерни: Палац культури “Корабельний”, Кульбакінський та Тернівський будинки культури.