«Мій ракурс»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького Оксана Давидова представила першу персональну фотовиставку

«Мій ракурс»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького Оксана Давидова представила першу персональну фотовиставку

21 червня фотографка Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Оксана Давидова запросила миколаївців до Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького на дебютну виставку «Мій ракурс».

Експозицію прикрасили 20 оригінальних колоритних світлин натюрмортів з квітами в екзотичних вазах на фоні вишуканих тканин. Прості, буденні речі у ракурсі бачення мисткині заграли новими барвами. Доволі контрастні роботи поруч із монохромними стриманими композиціями створили атмосферу занурення у реальність гармонії та краси. Польові пишні соняшники конкурують з витонченими трояндами, а соковиті фрукти – з прохолодною блакиттю морських натюрмортів. У такий спосіб жінка пропонує миколаївцям відволіктися на мить від суворої дійсності та у звичайних речах знайти джерело життєдайної енергії

Фотографуванням Оксана Давидова захопилася у 2014 році. На її світлинах втілена краса рослинного й тваринного світу, але улюбленим жанром залишається натюрморт. І перша персональна виставка якнайкраще відобразила особливий ракурс внутрішнього світу авторки ˗ світу простоти й вишуканості одночасно.

Привітати пані Оксану з творчим дебютом завітали рідні, друзі та колеги, від яких пролунало багато душевних слів і побажань.

Переглянути фотовиставку «Мій ракурс» можна протягом місяця за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.

Вітаємо Оксану Давидову з вдалим стартом! Бажаємо й надалі успішної реалізації всіх задумів та сміливих ідей в плідному творчому процесі. А глядачам – приємних вражень!

Творча довідка

Оксана Давидова народилася в Миколаєві, з дитинства полюбляла малювати. У 1997 році закінчила Дитячу художню школу м. Миколаєва. У 2000 році, навчаючись у Комп’ютерній академії «ШАГ», захопилася графічним дизайном, в якому й наразі вдосконалює свою майстерність.

У 2005 році закінчила Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського за фахом «Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури». Під час навчання паралельно опанувала техніки малюнку, графіки та живопису.

З 2024 року пані Оксана співпрацює з ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса», бере активну участь у всеукраїнських благодійних акціях та аукціонах, обласних і міських виставках і проєктах.