«Ми – Перемоги нащадки» – учасники V Відкритого міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю привітали городян з Днем Перемоги

Головна / «Ми – Перемоги нащадки» – учасники V Відкритого міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю привітали городян з Днем Перемоги

9 травня в Каштановому сквері з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся гала-концерт «Ми – Перемоги нащадки» та церемонія нагородження переможців V Відкритого міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю.

Організаторами та засновниками конкурсу виступили: міська рада воїнів-інтернаціоналістів м. Миколаєва, управління з питань культури та охорони культурної спадщини, управління освіти Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи, а також Миколаївський міський палац культури і мистецтв.

Завітали привітати городян з Днем Перемоги та нагородити володаря гран-прі і лауреатів І ступеня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та народний депутат України Олександр Жолобецький. Усі лауреати І, ІІ, ІІІ ступенів, а також найяскравіші та найталановитіші конкурсанти, керівники художніх колективів, які звертаються у своїй творчості до героїко-патріотичної тематики, були нагороджені дипломами, кубками та пам’ятними подарунками від організаторів.

По закінченні церемонії нагородження протягом трьох годин кращі учасники – хореографічні та вокальні колективи міста самовіддано і палко демонстрували гостям свята свої таланти, даруючи концертні номери героїко-патріотичної тематики. Родзинкою заходу став виступ нашої землячки , а нині киянки Іоланти Запотоцької.

Щирі посмішки артистів, гарний настрій городян зробили свято по-справжньому теплим і весняним, вкотре нагадавши, що пам’ять і подвиги вічні.