Майстерність, креативність та яскравість: у ММПК «Корабельний» пройшов фестиваль-конкурс «Миколаїв об’єднує таланти»

Майстерність, креативність та яскравість: у ММПК «Корабельний» пройшов фестиваль-конкурс «Миколаїв об’єднує таланти»

25 січня в Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Миколаїв об’єднує таланти-2020» ‒ творчий проект, що об’єднує яскравих і закоханих у мистецтво учасників із різних куточків України. Головна мета Фестивалю, яку переслідують його організатори, полягає у виявленні і підтримці талановитих дітей та молоді.

ПК «Корабельний» на фестивальному шоу представили три колективи художньої самодіяльності, які постійно демонструють свої здібності та досягають найвищі нагороди.

Студія естетичної гімнастики «Flowers» (керівник Д. Гайдар) представила конкурсну програму, що складалася з восьми художніх номерів. Найвищу нагороду фестивалю – диплом «Супер Гран-прі» – було присуджено за виконання номеру «Царевны». Диплом «Гран-прі» і запрошення на фінальний творчий проект «Найяскравіші таланти України» здобула К. Костенко, виконавши сольну танцювальну композицію зі складними елементами гімнастики.

Учасники колективу вибороли чотири дипломи І ступеня за виконання масових танцювально-акробатичних композицій «Снегурочки», «Ты пчела, я пчеловод», «Раз ладошка», «На палубі матроси». За рішенням журі остання композиція виборола спеціальний титул фестивалю – «Найяскравіший номер» у своїй віковій категорії.

А. Борова стала володарем диплому І ступеня за сольний номер. Акробатичний дует К. Міцик – Ю. Іванова теж були нагороджені дипломом І ступеня.

Яскравим продовженням фестивальної програми став феєричний виступ Д. Любченко, солістки вокального об’єднання «Унісон». Дарина виконала дві сучасні українські пісні, вразивши журі своїми вокальними здібностями. Як результат – диплом Гран-прі та запрошення на фінал проекту «Золотий голос України». А Керівник колективу Т. Єрохіна була визнана кращим музичним/художнім керівником колективу й отримала подяку та пам’ятний сувенір від організаторів дійства.

У номінації «Танці народів світу» гарно себе представила школа індійського танцю «Лакшмі». Учасниці колективу виконали три сольних номери, здобувши наступні відзнаки: В. Велешку стала лауреатом І ступеня, а К. Катеринич і Л. Палцат здобули дипломи ІІ ступеня.

Усі керівники колективів були відзначені подяками за високу педагогічну майстерність та значний вклад у виховання підростаючого покоління. Учасники та переможці, а також володарі спеціальних призів були нагороджені дипломами, медалями, кубками, сувенірами та пам’ятними подарунками від організаторів фестивалю.