«Мандрівний вітер» кличе до казкових пригод

«Мандрівний вітер» кличе до казкових пригод

26 січня Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка запросила учнів Миколаївського муніципального колегіуму на зустріч зі співавторами збірки казок «Мандрівний вітер» Наталією Гордун та Наталією Бурянчик.

Письменниці розповіли про літературний проєкт, що об’єднав 18  казкарів з усієї України, і частиною якого стали представниці нашого міста. Книга «Мандрівний вітер» – це сучасна збірка, що відкриває дітям світ мандрів, розповідає про інші країни, заохочує вивчати довкілля та розвиває уяву. Автори пропонують поринути у чарівний світ, вирушивши разом із Мандрівним вітром сторінками своєрідного казкового путівника, насиченого яскравими, виразними малюнками ілюстратора Олександри Горячкиної. До речі, для дітлахів стало несподіваним сюрпризом онлайн-спілкування з художницею, завдяки таланту якої «Мандрівний вітер» заграв сонячними кольорами.

Можливість такого прямого діалогу між авторами і читачами важлива і дуже корисна. В наш час, коли гаджети витісняють читання та активні ігри, важливо з малечку прищеплювати дітям любов до читання. А для того, щоб викликати непідробний інтерес своєї аудиторії, авторам необхідно знати, чим саме живе сучасна молодь, її схильності, мрії, уподобання.

Під час жвавого спілкування письменниці розкрили юним читачам секрети написання творів, поділилися майбутніми планами та задумами. Діти дізналися, що Наталя Гордун – вчителька української та англійської мови, організатор літературної студії «Сила слова», модератор Книжкового клубу в нашому місті, пише казки, оповідання, романи. А Наталія Бурянчик хоч за фахом і бухгалтер, тобто повелителька строгих чисел і цифр, із задоволенням пише дитячі казки та іншу прозу. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Учні Миколаївського муніципального колегіуму захоплено спілкувалися з письменницями, ділилися враженням від прочитаного.

Ми впевнені, що  зі збіркою казок «Мандрівний вітер»  діти не занудьгують, а дорослі  згадають своє веселе і безтурботне дитинство!