“Літературний пікнік на острові Канікули”: у бібліотеці для дітей відзначили свято юних відвідувачів

“Літературний пікнік на острові Канікули”: у бібліотеці для дітей відзначили свято юних відвідувачів
Традиційно, на початку літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
3 червня Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відсвяткувала чудове свято дитинства яскравим заходом «Літературний пікнік на острові Канікули», що пройшов за участю творчих колективів міста.
Вокальними та танцювальними номерами потішив присутніх Великокорениський будинок культури. Кожного разу вокальні колективи «Мальви», «Едельвейс» та танцювальний колектив «Максимум» Будинку культури стають справжньою окрасою концертних програм бібліотеки.
Інтерактивна ігрова програма від Миколаївського обласного академічного театру ляльок подарувала глядачам веселу зустріч з казковими героями Кавунчиком та Крохою, які своєю невгамовною енергією примусили танцювати весь зал. Юні талановиті вихованці хореографічної студії «Пірует» перенесли гостей свята на дивовижний острів «Чунга Чанга» та познайомили з цілою купою гарних ягнят.
Після концерту на дітей та дорослих чекало чимало розваг.
«Майданчик безпеки» від управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Національної поліції, як завжди мав великий успіх. А дівчата-поліціантки спілкувалися з дітьми та роздавали пам’ятки з питань безпеки.
Відвідувачі «Арт-пікніку» мали унікальну можливість поспілкуватися з акторами театру ляльок, взяти участь у майстер-класах та відвідати майстерню аквагриму. Шанувальників тварин вабив контактний зоопарк, де діти милувалися тваринками та комахами.
Окрім незліченої кількості цікавинок і незабутніх вражень, усі бажаючі мали можливість зробити селфі з улюбленими казковими героями та поласувати морозивом.