Квест для «бджоленят»: у Бібліотеці-філії №8 для дітей пройшов квест за творчістю Олени Пчілки

Квест для «бджоленят»: у Бібліотеці-філії №8 для дітей пройшов квест за творчістю Олени Пчілки

8 липня у Бібліотеці-філії № 8 Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка пройшов квест «Що пчілка дітлахам несе?», присвячений творчості Олени Пчілки. Захід був певною мірою символічним, адже у громаді бібліотеку часто називають «БібліоВулик», а її читачів бібліотекарі лагідно звуть «бджоленятами».

У квесті взяли участь дві команди. Виконуючи завдання, діти переходили з однієї локації до іншої.

Так, наприклад, в локації «Імена»  учасники вставляли у вірші пропущені літери й складали з них слова: Ольга, Драгоманова, Косач, Лариса. На локації лото «Пори року» замінювали картинки словами. Були також локації, де діти навчалися складати рими, відгадувати загадки, малювати ілюстрації до віршів, промовляти скоромовки.

За виконані завдання учасники отримували слова, з яких наприкінці склали цитату відомого вислову Олени Пчілки: «Діти ‒ це наш дорогий скарб, це наша надія, це ‒ молода Україна».

Квест пройшов насичено та пізнавально. Діти гарно розважились і отримали нові цікаві знання, що дуже важливо в період літніх шкільних канікул.

Варто зазначити, що захід проводився  з дотриманням необхідних протиепідемічних норм: всі діти і працівники були в захисних  масках та використовували дезінфікуючі засоби.