Культурний фронт незламних духом: воєнні будні Малокорениського будинку культури

Культурний фронт незламних духом: воєнні будні Малокорениського будинку культури

Війна поступово вносить свої корективи у кожну мить життя як громадян всієї України, так і кожного миколаївця. З перших днів працівники Малокорениського будинку культури долучилися до суспільно корисних робіт, приділяючи водночас велику увагу підтримці життєдіяльності населення мікрорайону: збору речей і продуктових наборів для допомоги нужденним, плетінню маскувальних сіток, приготуванню гарячих страв добровольцям ТрО на блокпости, військовим тощо. Культурний фронт малокоренисців не менш насичений: учасники клубних формувань разом із працівниками закладу популяризують твори патріотичного спрямування, на підтримку миру та територіальної цілісності України. Між повітряними тривогами, під час дистанційних вокальних занять керівники гуртків записують відео з творчими номерами своїх вихованців, поширюючи їх потім в соціальних мережах. На сторінці Facebook у групі Малокорениського БК до уваги підписників практично щодня пропонуються вірші місцевих поетес Лілії Наточій, Наталії Наточій, Маї Крилової, які є учасницями гуртка «Мистецтво живого слова» та жіночого клубу «Надія». У березні, в рамках запланованих заходів до Шевченківських днів та до Дня визволення Миколаєва від нацистських загарбників, у виконанні гуртківців у соцмережах онлайн звучали вірші та пісні.

Аматори з гуртків та художніх колективів Малокорениського будинку культури залишаються постійними учасниками культурно-мистецьких заходів, організованих Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи та творчих проєктів Міського методичного центру клубної роботи. Так, учасники вокальної студії «Легенда», дитячого вокального колективу «Квіточки», дитячого вокального ансамблю «Вітрила» взяли участь у марафоні патріотичної пісні «Голос миру», #Музичнаоборона, у флешмобі з дитячої пісенної творчості «Все буде добре, Україно!», у марафоні «Культурний фронт. День…». А майстриня жіночого клубу «Надія» Кириченко Н. Я. презентувала свої роботи в обласній онлайн-виставці народної творчості «Миколаївщина великодня».

Широке коло волонтерської та соціокультурної діяльності працівників і вихованців Малокорениського будинку культури із кожним днем лише розширюється. Заради миру, заради наближення до світлого свята Перемоги, такої бажаної й очікуваної! Тож, друзі, єднаймося, гуртуймося та віримо у її швидке настання. Все буде ‒ Україна!