Кульбакінський БК влаштував свято для жителів мікрорайону на честь Дня народження Миколаєва

Кульбакінський БК влаштував свято для жителів мікрорайону на честь Дня народження Миколаєва
«І на нашій вулиці буде свято!», ‒ вирішив Кульбакінський будинок культури і влаштував для свого мікрорайону свято на честь 230-річного ювілею Миколаєва.
На початку концерту під яскраве костюмоване дефіле гостям розповіли історію краю від перших поселенців до сучасних жителів.
Вокальні номери від ансамблю «Сузір’я» дали старт історичному квесту з історії Миколаєва. Квест від БК ‒ традиційно складний, не кожна команда може дійти до фінішу. У цьому році команда дівчаток дала відповідь на більшу кількість запитань, але хлопчики «перекидали» їх в дартс і перемогли за кількістю балів.
Поки команди змагалися, на сцені із запальними танцями виступали ансамблі «Крок вперед» і «Латіфа», заспівала солістка вокального колективу «Бельканто» Олена Марковецька і соліст БК Анатолій Купчишин. Хлопці з ВІА «Раз-два» потішили живою музикою, а колектив «Ліберті» танцювальним номером. Між виступами на всіх присутніх чекали приємні подарунки і конкурси від Будинку культури.
 Паралельно з концертною програмою працювали й інші локації. Місцеві господині годували всіх юшкою і варениками. Бібліотека-філія №14 ЦБС для дорослих зі стендом книг, присвячених місту, забезпечила культурно-просвітницьку частину. Гурток «Умілі ручки» дав майстер-клас з хендмейду, театральний колектив «Апельсин» малював аквагрим, інші локації мали ігрову та конкурсну тематику.
Досить насичений захід завершився нагородженням переможців квесту, які отримали сертифікат на проходження квест-кімнати в Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій.
Кульбакінський будинок культури вже вкотре подарував жителям мікрорайону прекрасне дійство та позитивні емоції, які ще довго жеврітимуть в пам’яті задоволених гостей свята.
Окрему вдячність за допомогу у підготовці заходу адміністрація БК висловлює Артуру Нурієву, ГО “Крила”, ФОП Полянська і Миколаївському міському палацу культури та урочистих подій за призовий фонд.